pavel-ovesny-400Ač student stavařiny, více než dekádu jsem se točil okolo muziky. Začínal jsem v prima partě Radia Strahov (později Akropolis), v únoru 2001 jsem posílil redakční tým tehdy začínajícího hudebního portálu Freemusic.cz, který jsem pak dlouhá léta vedl jako šéfredaktor. Kromě psaní a editovaní textů jsem si také vyzkoušel, jaké je to vydat cédéčko nebo organizovat koncerty. Svojí hudební „kariéru“ jsem ukončil pomocí s rozjezdem hudební databáze Xplaylist.cz.

To už jsem na způsob obživy povýšil další ze svých koníčků – stavění webových stránek. Zakotvil u open source redakčního systému Drupal, na který nedám dopustit. Svým klientům dnes také pomáhám s online marketingem a obsahovou strategií. Bližší podrobnosti najdete na adrese weby.pavelovesny.cz.

Posledních deset let se aktivně zajímám o vegetariánství, veganství a vitariánství. Mám za sebou kurz výživového poradenství a provozuju několik webů propagujících veganskou stravu (především portál Vegmania).

Čtrnáct let jsem na volné noze. Moc mě tenhle způsob podnikání baví a snažím se pro něj nadchnout i ostatní. Pro skvělý projekt Naučmese.cz vzniknul na toto téma můj první kurz Punkové podnikání. Nečekaný zájem o PP mě inspiroval k rozjetí dalších kurzů, které se týkají mých oblíbených témat.

Více o mé profesní kariéře se dozvíte na mém profilu na LinkedIn, něco ze svého osobního života jsem prozradil v několika rozhovorech.

Ozvěte se!
napište: ovesny.pavel@gmail.com
zavolejte: 777 32 84 13